Adaylığımı Açıklıyorum

03222480007 mail@birgulbozkurt.com

Adaylığımı Açıklıyorum

Adaylığımı Açıklıyorum

Birgül Bozkurt Huzurevleri Mahallesi Muhtar Adaylığını Açıkladı

 

Huzurevleri Mahallesi, son 10 yılda, Adana'nın belki de en çok gelişen mahallelerinden biri. Huzurevleri Mahallesi sakinlerinin, bu gelişmeye/büyümeye paralel olarak gerek yerel yönetimlerden gerekse merkezi hükümetten kendilerine ulaştırılması gereken hizmetlerden "yok" denecek kadar az faydalandıkları bilinen bir gerçek.

 

Mahallemizden daha az gelişen ve hatta gelişme/büyüme bakımından yerinde sayan Adana'nın diğer mahallelerine ulaştırılan hizmetler ve sağlanan imkanlar gözönüne alındığında, bir yerlerde eksiklik olduğunu fark ettim.

 

Gerek yerel yönetimlerde (ilçe ve büyükşehir belediyesi nezdinde) gerekse merkezi hükümet platformunda, mahallemizin sakinlerinin hak ettikleri hizmetlere kavuşmasını sağlamak ve bu yolda hizmet etmek için Huzurevleri Mahallesi Muhtar Adaylığı'mı açıklıyorum.

 

Sürecin zorlu, yorucu ve imkan bakımından kısıtlı olduğunun farkındayım. Ancak, benimle birlikte hareket etmeye gönüllü, gerçekten Huzurevleri Mahallesi'ni hak ettiği konuma getirme konusunda kararlı bir ekiple yola çıktım. Bu ekip içerisinde yer alan tüm arkadaşlarım, en az benim kadar bu işe gönül vermiş kişilerden oluşmaktadır.

 

Ben, gerek projelerimizle, gerek mahalle sakinlerinin etkin katılımıyla gerekse de profesyonel ekibimle, mahallemizin tüm sorunlarını gidereceğimize gönülden inanıyor ve kararlı olduğumu, adaylığımı ilan ederek ortaya koyuyorum.

 

Tüm Huzurevleri Mahallesi sakinlerine saygı ile adaylığımı ilan ediyorum.