“GÜÇLÜ KADINLAR” PROJESİ

03222480007 mail@birgulbozkurt.com

“GÜÇLÜ KADINLAR” PROJESİ

“GÜÇLÜ KADINLAR” PROJESİ

Proje Özellikleri

Huzurevleri Mahallesi'nde oturan ev hanımlarımız, kadınlarımız ve biricik kızlarımız! Yeteneklerinizin ve ileri görüşlülüğünüzün farkındayım!

 

Artık sizin de hem ülke ekonomisine hem aile bütçesine hem de geleceğiniz ile ilgili birikimlerinize katkıda bulunma zamanınız gelmedi mi?

 

Pasta, börek, yemek yapmaya mahkum edilmiş projelerin artık devri bitti!!!

 

Mahalleli kadınlarımız ve biricik kızlamız, ülke ekonomisine doğrudan etki edecek ve böylece de gelirlerine katkıda bulunacak projelerle tanışmalı ve bu konuda eğitimler almalılar.

 

Biz ekip olarak, Adana Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyeleri'nin açmış olduğu eğitim kurslarının listesini çıkarmış durumdayız. Her bayan sakinimizin, yeteneklerine uygun eğitimlere yönlendirmesini sağlamak amacıyla araştırmalarımıza devam ediyoruz.

 

Ayrıca, Avrupa Birliği ve Dünya Bankası teşvikli, kadınlara ve kızlarımıza iş kurmaları veya projeler üretmeleri için, özel olarak verilen sıfır faizli kredi ve hibelerle ilgili de görüşmelerimiz devam etmekte.

 

Mahalleli kadınlarımıza ve biricik kızlarımıza, tam zamanlı iş veya ek gelir potansiyelinde part-time kazanç kapısı oluşturmak amacıyla alt yapımız hazır.

 

Muhtarlık dönemimizde, "Güçlü Kadınlar Projesi" başlığı altında, bu konuyla ilgili kamu ve özel kuruluşlarla işbirliği içerisinde çalışmalarımıza başlayacağımızı bildiririm.

 

Huzurveleri Mahallesi sakinlerine saygıyla duyrulur...

 

BİRGÜL BOZKURT