"ÖĞRENCİLERE BURS" PROJESİ

03222480007 mail@birgulbozkurt.com

"ÖĞRENCİLERE BURS" PROJESİ

"ÖĞRENCİLERE BURS" PROJESİ

Proje Özellikleri

Çocuklarımız.. Geleceğimizi yapılandıran gözbebeklerimiz. Binbir zahmetle yetiştirip, üzerlerine titrediğimiz çocuklarımız, üniversitelerde hayat mücadelesine hazırlanıyorlar.

 

Biricik çocuklarımızın üniversite eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla, "Öğrencilere Burs" projemizi ekibimizle hayata geçirdik.

 

Adana Valiliği, Büyükşehir ve İlçe Belediyeleri, Sivil Toplum Kuruluşları, Şirketler, İşletmeler ve hayır sahibi kişilerle temaslar kurduk.

 

Mahallemiz sakinlerinin gerek Adana'da gerekse Adana dışında üniversite eğitimi gören çocuklarına burs imkanı oluşturmak için, bir havuz oluşturma aşamasındayız.

 

Bununla birlikte, başka şehirlerden Adana'ya gelip, burada üniversite eğitimi gören ve mahallemizde ikamet eden öğrencilerimizi de unutmadık. Onları da bu projemize dahil ettik.

 

Oluşturacağımız "Öğrencilere Burs" havuzu sayesinde, öğrencilerimize karşılıksız burs sağlayarak, eğitimlerine katkıda bulunmayı, bir görev biliyoruz.

 

Muhtarlık dönemimizde, oluşturduğumuz bu havuza işlerlik kazandırarak, üniversiteli yavrularımızın eğitimlerine katkıda bulunacağımızı bildiririz.

 

Huzurevleri Mahallesi sakinlerine, saygı ile duyrulur...

BİRGÜL BOZKURT