Online Bilgilendirme ve Etkin Katılım Projesi

03222480007 mail@birgulbozkurt.com

Online Bilgilendirme ve Etkin Katılım Projesi

Online Bilgilendirme ve Etkin Katılım Projesi

Proje Özellikleri

Muhtarlık makamının ilk görevi; mahalle sınırları içerisinde yaşayan mahalle sakinlerinin, muhtarlık hizmetlerinden nasıl yararlanacaklarını en hızlı şekilde öğrenmelerini sağlama ile sorunlarına en hızlı şekilde çözüm bulmak ve ileride ortaya çıkabilecek muhtemel sorunları ortadan kaldırabilmektir.

 

Bu hizmetin en etkin şekilde gerçekleştirilebilmesi için "Mahalle Sakinlerinin Etkin Katılımı"nı gerçekleştirmeyi ilk proje olarak ortaya koyuyoruz.

 

Bu nedenle, mahalle sakinlerinin muhtarlık hizmetlerinden nasıl yararlanacaklarını öğrenme ve karşılaştıkları sorunları, en klasik yöntem olan muhtarlığa gelip bizzat anlatabilme veya telefon aracılığıyla ulaşabilmeye ek olarak "Online Bilgi Edinme ve Sorun Bildirme" projesini hayata geçiriyoruz.

 

Mahellemizin adını taşıyan www.huzurevlerimahallesi.com domain ismini alarak, burada yapacağımız yayınlarla, muhtarlık ile işleri olan sakinlerin, 7/24 bilgi alacakları bir platform oluşturuyoruz. Muhtarlık seçimini kazanmamız durumunda, sakinlerimizin bu hizmeti alabilmelerini sağlayacağız.

 

Ayrıca, mahalle sakinlerinin sorunlarını, telefonla arayarak ya da muhtarlığa gelerek zaman kaybetmeden, 7/24 kullanabilecekleri bir yöntem olarak, mail@huzurevlerimahallesi.com adresine mail göndermek suretiyle de bize iletmelerini sağlayacağız. Gönderilen her e-postaya cevap verileceği, bildirilen konu ile ilgili tüm süreçten en hızlı şekilde haberdar edileceklerini de eklemek istiyoruz.

 

Huzurevleri Mahallesi'nin değerli sakinlerine saygıyla arz olunur.